Best Vibrating Watches 2017

Czy kiedykolwiek znajdziesz się zapominając, aby zakończyć swoje zadania, takie jak konfiguracja śmieci w dniu wywozu śmieci lub zrobić babeczki dla szkolnej sprzedaży pieczenia twojego dziecka? Masz dziecko z ADHD, który nie może wydawać się, aby pozostać na zadanie lub dziecka ze specjalnymi potrzebami walczy z приучением do nocnika? Próbujesz dojść do formy i śledzić Swoje cele fitness, ale twój partner jest chory obudziła się od budzika o 5:00 rano?

Wibrujące zegar po prostu może być to, czego potrzebujesz, aby rozwiązać te problemy i wiele innych. Wykonują te same funkcje co zwykły zegar cyfrowy z dodatkowym atutem wielu alarmów i wibracyjne, albo po cichu, albo w parze z dźwiękiem w zależności od wybranych ustawień.

Dostawa działać obserwuje, jak ogromny przypomnienia dla dzieci, osób starszych lub osób niepełnosprawnych, takich jak zaburzenia słuchu. Większość z nich posiada zamek ustawienia kilku alarmów dla ludzi, którzy walczą, aby zapamiętać raz i spotkań. Możesz wybrać jeden z najważniejszych zegar z prostych funkcji dla bardziej trwałego, modele wodoodporne. Są idealne dla osób, które chcą zegar cyfrowy z dodatkowymi przypomnienia, wybudowany w, aby pomóc im pozostać na zadania. Można nawet użyć jednego jako porannego budzika, więc możesz mieć pewność, aby się obudzić, ale nie twojego partnera lub kogoś innego w domu.

Choć wiele wibracyjne zegar-cyfrowy, nie wszystkie. Niektóre pochodzą z opcjami energii słonecznej i tradycyjnych tarcz, a nie cyfrowy ustawienia. Możesz znaleźć wibracyjne, zegar, aby dopasować prawie każdy preferowany styl. Nie ma znaczenia, jaki styl wybierzesz, wibracyjne, zegar, na ogół łatwe do programu, tak, że można zacząć dzień. Niektóre wibracyjne zegarek nawet podwoić, jak sen i fitness-monitory.

Zalety Wibracyjnego Oglądać
Badania wykazały, że wibracyjne zegar przynieść korzyści ludziom z wielu różnych warunków, takich jak zaburzenia słuchu, ADHD, nietrzymania moczu, a nawet demencji. Działają one w charakterze przypomnienia dla ludzi z tymi warunkami, aby pomóc im skupić się i przypomnieć sobie, do wykonania ważnych zadań.

Rodzice dzieci z ADHD znaleźć te godziny, aby być użyteczne, ponieważ działają one jako osoba fizyczna przypomnienie o tym, że są, co mają robić. To może pomóc im zapamiętać zadania domowe lub brzęczenie ich uwagę, gdy są one odpłynąć podczas sprzątania ich pokoju.

Były one skuteczne z ludźmi cierpiącymi na demencję, więc może zapamiętać nawet podstawowe zadania, takie jak prysznic lub zjeść posiłek. Mogą one pomóc osobom starszym, aby pamiętać, aby brać leki, wykonywanie zadań w domu, lub zarządzać spotkaniami lekarza przy minimalnej pomocy.

Wibrujące zegarek dobrze pracują, aby obudzić lub przypomnieć ludziom z zaburzeniami słuchu, więc pewność, że nie przegapisz swoją alarm. Wibrujące zegarek, że para ze smartfonem może zagwarantować, że ważne rozmowy telefoniczne, e-maile, czy wiadomości nie brakowało.

Pracowników służby zdrowia, takich jak pielęgniarki i lekarze, odkrywają zalety wibracyjne, zegar, aby pomóc im w ich wysokich ustawieniach ciśnienia roboczego. Są one, jak wykazano, aby pomóc pielęgniarkom z skutecznego monitorowania pacjentów, aby brać dokładne wskaźniki pulsu i przypomnieć im zaplanowanych rund i ważnych zadań dla wysokich pacjentów musi.

Wiele osób zaczęło kupować wibracyjne, zegar, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów fitness. Wiele godzin, takie jak Fit bit, para z smartfonów, aby śledzić postępy fitness, etapy, diety, i działać jako przypomnienie ćwiczenia lub przygotowanie zdrowej żywności.

Krótka Historia Wibracyjne, Zegar
Niemiecki rzemieślnik o imieniu Peter Henlein jest często stosowany kredyt na wynalazek oglądać w xvi wieku. Stworzył wspaniałe dzieła, które były pierwsze godziny, które ludzie mogli nosić na swoich ciałach. Zostały one dołączone do łańcucha, który wisiał na szyi. Były i inne zegarmistrzów w Niemczech tworzyć przenośne godziny mniej więcej w tym samym czasie, tak, że nie wiadomo, czy Peter Henlein był naprawdę pierwszym wynalazcą.

W ciągu następnych trzech stuleci, nowej wersji godzin zostały zaprojektowane z tej samej podstawowej konstrukcji. Używali sprężyny, które skręcone koła zębatego i pozwolił ręce na zegarek, aby włączyć. Te zegarki muszą być regularnie rany, aby mogli utrzymać właściwy czas za pomocą koła balansu.

Wariacje zegarki były produkowane, w tym zegarki kieszonkowe. Te wzrosła popularność i stała się klasą wśród mężczyzn, którzy woleli nosić zegarek w ich kamizelki, a nie nosić ich zawieszenia na szyi. Jednak kobiety nadal nosić zegarek w postaci zawieszenia w xx wieku.

Chodzą plotki, że zegarek zostały wymyślone abraham maria-Louis Breguet w 1810 roku. Stworzył projekt dla Karoliny Murat, królowej Neapolu, jako stylowy dodatek. Później zostały one sprzedane kobiet bransoletki zegarmistrzów w 19 wieku.

W 1960 roku, kwarcowe zegarki zostały wymyślone za pomocą energii elektrycznej, a on zrobił rewolucję w branży zegarków. Były one silnie na rynek w 1980 roku. Te zegarki nie wymagają regularnego nakręcania, i przekroczył oryginalne zegarki mechaniczne w popularności.

Śledzić rozwój szybko posuwają się centr. urucham. falami radiowymi i cyfrowych bliżej końca 20 wieku. Cechy znalezione w wibracyjne telefony komórkowe wkrótce zostały zastosowane na zegarek, aby utworzyć wibracyjne zegarek dla zwiększenia wygody i wydajności.