Best Business Card Scanners 2017

Wizytówki są skutecznym sposobem, aby dać ważny kontakt wszystkie informacje. Z drugiej strony, dostaje dziesiątki z nich w dzień może być ból głowy, że nie jesteś gotowa. Jeśli Jesteś jak większość ludzi, prawdopodobnie brudny kosz wizytówek na biurku, organizowanym w kolejności losowej. Za każdym razem, gdy trzeba szukać kogoś, można przedawkować tę kupę w ciągu piętnastu minut. W najgorszym wypadku możesz nawet stracić kogoś mapa, a teraz potencjalnie cenny kontakt jest stracone.

Skanery wizytówek przynieść, że łatwo stracić mało papieru w epoce cyfrowej, co pozwala pobierać, zapisywać i porządkować informacje, skutecznie. Istnieją różne rodzaje skanerów, ale każdy z nich zawiera blok przetwarzania i przechowywania cyfrowych danych multimedialnych. Niektóre modele są wyposażone w własnym wbudowanym oprogramowaniem do przechowywania danych, i niektóre podłączenia do istniejącego programu na komputerze, takich jak Microsoft Outlook lub Lotus notes. Jeśli zbierasz karty w ciągu kilku dziedzinach życia – począwszy od osobistych zawodowych medycznych – można, jak skaner, który podłącza się do programu na komputerze, tak, że można dokładnie organizować i udostępniać kontakty tak, jak lubisz.

W zależności od potrzeb, może być konieczne skaner, który automatycznie wysyła dane do systemu pamięci masowej w chmurze – to sposób na tym, z kim pracujesz, którzy, być może, należy otworzyć te pliki mogą natychmiast to zrobić. Z drugiej strony, jeśli chcesz zachować informacje o swoich partnerach poufnych, może trzeba skaner z wbudowaną pamięć, która przechowuje wszystkie dane w jednym miejscu. Ostatni Typ, zazwyczaj podłącza się do komputera poprzez kabel USB, lub pozwala przechwytywać informacje z karty SD lub dysku twardego.

Dlaczego Wizytówki Są Aktualne W Epoce Cyfrowej
Z narzędzi, takich jak Google, social media, można się zastanawiać, jak wizytówki nadal aktualne? Możemy wierzyć w różny sposób, ale są jeszcze przypadki, gdy dostęp do naszych portalach społecznościowych może okazać się niemożliwe lub niecelowe. To może być na biznesowej kolacji, gdy wyciągając telefon, będzie traktowane jako faux pas, lub po prostu dlatego, że jest rozładowany telefon, ale w takich czasach, tradycyjna wizytówka może być bezcenne.

Uwagę ludzi obejmuje kurczą się i często zauważamy istotne bity informacji w rozmowie, bo nasz umysł przełącza się na inne pytania. Z tego powodu, prawdopodobnie pozostawione przez kilka rozmów z kimś ważnym zdając sobie sprawę, “nie pamiętam swoje nazwisko lub nazwę firmy, dla której pracują.” Jest to jeden z powodów, wizytówki ważne – Facebook nie może pomóc, jeśli nie pamiętasz nazwy człowieka, którego próbujesz znaleźć.

Służą również jako wizualnego przypomnienia. Jak Zostawić zdjęcie ulubionego miejsca, więc postanowili zwrócić się do Ciebie od czasu do czasu, musisz chcieć, aby zostawić swoją wizytówkę na ważną kontaktu biurko. Rzeczywistość jest taka, jeśli głęboko zintegrowane w życie człowieka, to nie jest naturalne krzyż swój umysł. Twoja wizytówka może być również trochę obrazowe wyobrażenie o tobie. Można użyć czcionki, obrazy, kolory i cytatów, aby dać komuś lepiej zrozumieć ciebie, wszystko w jednym małym kawałku papieru.

Kontakt wzrokowy i mimika są również ważne dla tworzenia niezatarte wrażenie na kogoś, ale oba zostaną utracone, jeśli natychmiast wyglądają na telefonie, aby rozpocząć przebić numery telefonów i adresy e-mail. Wręczając komuś mapa pozwala nadal na nich patrzeć, uśmiechać się do nich i prowadzić osobistą więź. Wizytówki pokazują również, że akceptujesz siebie poważnie; zainwestował w siebie, tworząc je i zapamiętywanie, aby utrzymać je na ciebie przez cały czas. Wizytówki są tak samo ważne, jak wcześniej, i mieć skaner wizytówek sprawia, że przechowywanie informacji na ich zorganizowane i łatwo dostępne.

Twórcy Wizytówka Skaner
Twórcy Wen Chen i Loi Hahn podał pierwszy patent na skaner wizytówek. Ich patentu przedstawione są podstawowe funkcje, które prawie wszystkich kolejnych modeli będzie mieć, na przykład, możliwość wyświetlania obrazu na żywo lub w odwrotnej kolejności, i możliwość, aby zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar obrazu. Chen i Han złożył patent na 14 grudnia 2001 r., i została ona opublikowana w dniu 19 czerwca 2003 roku.

Loy Hahn podał i uzyskał kilka patentów, w tym telewizor łódź skaner – niezależne urządzenie, które może odczytywać dane z drukarkami, komputerami i innymi urządzeniami, a także wyświetlić go na ekranie telewizora lub wyświetlaczu LCD projektora. Skaner hana pozwala użytkownikowi kontrolować stopień rozdzielczości i trybu pracy.

Oczywiście, że Han i Chen z różnych światów, gdy spojrzeć na niektóre z poprzednich patentów Chen złożył na. Chen patent na organicznych/nieorganicznych materiałów hybrydowych kompozytowych протонообменных membran – coś znacznie bardziej wartościowego w świecie naukowym, niż technologicznej. Jednak Chen posiada również patent na sposób i urządzenie do rysowania i formatowanie obrazów, a także chowany skaner. Łącząc wiele technologii między Chen i wcześniejsze patenty hana pozwoliło im wymyślać skaner wizytówek.